Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-146A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 700–800mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±15 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 10 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Nastavovací měrky: | 4 (700, 725, 750, 775 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 9,08kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-146A - Mikrometr třmenový 700-800 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-146A
- EAN: 4946368215181
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
48 944,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 40 450,00 Kč
Podobné výrobky
103-164 - Mikrometr třmenový 675-700mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 675–700 mm Mitutoyo 103-164Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 67..
37 479,75 Kč Cena bez DPH: 30 975,00 Kč
123-110 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 225-250 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-110Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se ..
15 851,00 Kč Cena bez DPH: 13 100,00 Kč
104-145A - Mikrometr třmenový 600-700 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-145AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
45 223,75 Kč Cena bez DPH: 37 375,00 Kč
145-190 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 125-150mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 125-150 mm 145-190Digimatic třmenové mikrometry s če..
18 482,75 Kč Cena bez DPH: 15 275,00 Kč
Tagy: mikrometr





