Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-145A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 600–700mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±14 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 9 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Nastavovací měrky: | 4 (600, 625, 650, 675 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 7,72kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-145A - Mikrometr třmenový 600-700 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-145A
- EAN: 4946368215174
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
45 223,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 37 375,00 Kč
Podobné výrobky
103-153 - Mikrometr třmenový 400-425mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 400-425 mm 103-153Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
19 299,50 Kč Cena bez DPH: 15 950,00 Kč
340-525 - Digitální mikrometr 800-900 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-525DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
58 503,50 Kč Cena bez DPH: 48 350,00 Kč
293-587 - Mikrometr třmenový digitální MDC 425-450 mm
Digitální mikrometr 293-587DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
340-520 - Digitální mikrometr 300-400 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-520DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
41 835,75 Kč Cena bez DPH: 34 575,00 Kč
Tagy: mikrometr




