Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-144A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 500–600mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±12 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 8 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Nastavovací měrky: | 4 (500, 525, 550, 575 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 6,35kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-144A - Mikrometr třmenový 500-600 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-144A
- EAN: 4946368215167
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
41 442,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 34 250,00 Kč
Podobné výrobky
293-584 - Mikrometr třmenový digitální MDC 350-375 mm
Digital Micrometer 293-584DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
29 947,50 Kč Cena bez DPH: 24 750,00 Kč
145-189 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 100-125mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 100-125 mm 145-189Digimatic třmenové mikrometry s če..
16 425,75 Kč Cena bez DPH: 13 575,00 Kč
103-172 - Mikrometr třmenový 875-900mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 875–900 mm Mitutoyo 103-172Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 87..
50 426,75 Kč Cena bez DPH: 41 675,00 Kč
123-108 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 175-200 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 175-200 mm 123-108Třmenové mikrometry s talířkovými..
15 004,00 Kč Cena bez DPH: 12 400,00 Kč
Tagy: mikrometr





