Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-142A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 300–400mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±10 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Nastavovací měrky: | 4 (300, 325, 350, 375 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 3,31kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-142A - Mikrometr třmenový 300-400mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-142A
- EAN: 4946368215143
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
26 468,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 875,00 Kč
Podobné výrobky
103-172 - Mikrometr třmenový 875-900mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 875–900 mm Mitutoyo 103-172Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 87..
50 426,75 Kč Cena bez DPH: 41 675,00 Kč
340-522 - Digitální mikrometr 500-600 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-522DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
48 944,50 Kč Cena bez DPH: 40 450,00 Kč
103-153 - Mikrometr třmenový 400-425mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 400-425 mm 103-153Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
19 299,50 Kč Cena bez DPH: 15 950,00 Kč
293-589 - Mikrometr třmenový digitální MDC 475-500 mm
Digital Micrometer 293-589DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
31 883,50 Kč Cena bez DPH: 26 350,00 Kč
Tagy: mikrometr




