Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-140A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími široký rozsah měření jednoho přístroje. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 100–200mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 4 (100, 125, 150, 175 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 1,38kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (3 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-140A - Mikrometr třmenový 100-200 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-140A
- EAN: 4946368215129
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 603,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 375,00 Kč
Podobné výrobky
293-250-30 - Mikrometr třmenový digitální 100-125 mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-250-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
21 749,75 Kč Cena bez DPH: 17 975,00 Kč
293-585 - Mikrometr třmenový digitální MDC 375-400 mm
Digitální mikrometr 293-585DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 340,75 Kč Cena bez DPH: 25 075,00 Kč
340-526 - Digitální mikrometr 900-1000 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-526DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
61 286,50 Kč Cena bez DPH: 50 650,00 Kč
145-190 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 125-150mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 125-150 mm 145-190Digimatic třmenové mikrometry s če..
18 482,75 Kč Cena bez DPH: 15 275,00 Kč
Tagy: mikrometr





