Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-139A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími široký rozsah měření jednoho přístroje. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 3 (25, 50, 75 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 0,79kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (5 pcs.)
- anvils (6 pcs.)
104-139A - Mikrometr třmenový 0-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-139A
- EAN: 4946368215112
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 641,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 100,00 Kč
Podobné výrobky
111-118 - Mikrometr třmenový 75-100mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-118Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
10 738,75 Kč Cena bez DPH: 8 875,00 Kč
145-188 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 75-100mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 75-100 mm 145-188Digimatic třmenové mikrometry s čel..
12 190,75 Kč Cena bez DPH: 10 075,00 Kč
103-140-10 - Mikrometr třmenový 75-100 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 75-100 mm 103-140-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s nonio..
3 569,50 Kč Cena bez DPH: 2 950,00 Kč
147-304 - Mikrometr třmenový 75-100mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 75-100 mm 147-304Mitutoyo noniové třmenové mikr..
14 278,00 Kč Cena bez DPH: 11 800,00 Kč
Tagy: mikrometr





