Sada 3 třmenových mikrometrů 0/75 mm 103-927-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Obsah sady: | 103-137, 103-138, 103-139-10, 2 nastavovací měrky |
| Hmot.: | 750g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-927-10 - Mikrometry třmenové v sadě 0-75 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-927-10
- EAN: 4946368215082
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 772,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 250,00 Kč
Podobné výrobky
114-105 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 55-70mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-105Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
17 817,25 Kč Cena bez DPH: 14 725,00 Kč
343-252-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 50-75mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 50-75 mm 34..
31 369,25 Kč Cena bez DPH: 25 925,00 Kč
114-123 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 45-65mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-123Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
24 260,50 Kč Cena bez DPH: 20 050,00 Kč
395-273-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 50-75mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-273-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
24 926,00 Kč Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
Tagy: mikrometr





