Sada 6 třmenových mikrometrů 150/300 mm 103-915-10
Třmenové mikrometry jsou přesná a spolehlivá měřidla, která nabízí následující výhody: Lehké dílenské provedení. Vybaveny řehtačkou pro zajištění konstantní měřicí síly.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 150–300mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Obsah sady: | 103-143-10, 103-144-10, 103-145-10, 103-146-10, 103-147-10, 103-148-10, 6 nastavovacích měrek |
| Hmot.: | 7695g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolní certifikátu (roz. měř. 0-50 mm)
103-915-10 - Mikrometry třmenové, sada 150-300 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-915-10
- EAN: 4946368215075
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
45 496,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 37 600,00 Kč
Podobné výrobky
141-027 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 50-63 mm
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-027Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pr..
4 144,25 Kč Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
103-156 - Mikrometr třmenový 475-500mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 475-500 mm 103-156Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
23 806,75 Kč Cena bez DPH: 19 675,00 Kč
103-161 - Mikrometr třmenový 600-625mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 600–625 mm Mitutoyo 103-161Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 60..
32 791,00 Kč Cena bez DPH: 27 100,00 Kč
103-170 - Mikrometr třmenový. 825-850mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 825–850 mm Mitutoyo 103-170Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 82..
46 948,00 Kč Cena bez DPH: 38 800,00 Kč
Tagy: mikrometr



