Sada 6 třmenových mikrometrů 0 - 150 mm 103-913-50
Mitutoyo základní sada, cenově výhodná, noniových třmenových mikrometrů obsahujících standardní řehtačku zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–150mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Obsah sady: | 103-137, 103-138, 103-139-10, 103-140-10, 103-141-10, 103-142-10,5 nastavovacích měrek |
| Hmot.: | 2260g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-913-50 - mikrometry třmenové v sadě 0-150 mm/0,01 mm 6ks + 5ks nástavných měrek
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-913-50
- EAN: 4946368554723
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 089,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 14 950,00 Kč
Podobné výrobky
293-257-30 - Mikrometr třmenový digitální 275-300mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-257-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
25 682,25 Kč Cena bez DPH: 21 225,00 Kč
123-108 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 175-200 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 175-200 mm 123-108Třmenové mikrometry s talířkovými..
15 004,00 Kč Cena bez DPH: 12 400,00 Kč
103-173 - Mikrometr třmenový. 900-925mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 900–925 mm Mitutoyo 103-173Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 90..
52 241,75 Kč Cena bez DPH: 43 175,00 Kč
293-588 - Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm
Digitální mikrometr 293-588DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 550,75 Kč Cena bez DPH: 26 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





