Třmenový mikrometr 850-875 mm 103-171
Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vybaveny řehtačkou pro zajištění konstantní měřicí síly.
| Model: | OM-875 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 850–875mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 10 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 10 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 7565g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-171 - Mikrometr třmenový 850-875mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-171
- EAN: 4946368004440
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
48 521,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 40 100,00 Kč
Podobné výrobky
293-256-30 - Mikrometr třmenový digitální 250-275mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-256-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
24 139,50 Kč Cena bez DPH: 19 950,00 Kč
103-145-10 - Mikrometr třmenový 200-225mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 200-225 mm 103-145-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
8 288,50 Kč Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
340-526 - Digitální mikrometr 900-1000 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-526DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
61 286,50 Kč Cena bez DPH: 50 650,00 Kč
293-253-30 - Mikrometr třmenový digitální 175-200mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-253-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 141,25 Kč Cena bez DPH: 19 125,00 Kč
Tagy: mikrometr




