Třmenový mikrometr 800-825 mm 103-169
Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vybaveny řehtačkou pro zajištění konstantní měřicí síly.
| Model: | OM-825 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 800–825mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 10 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 10 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 6925g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-169 - Mikrometr třmenový 800-825mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-169
- EAN: 4946368004402
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
45 677,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 37 750,00 Kč
Podobné výrobky
293-252-30 - Mikrometr třmenový digitální 150-175mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-252-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
22 959,75 Kč Cena bez DPH: 18 975,00 Kč
293-584 - Mikrometr třmenový digitální MDC 350-375 mm
Digital Micrometer 293-584DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
29 947,50 Kč Cena bez DPH: 24 750,00 Kč
104-147A - Mikrometr třmenový 800-900 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-147AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
60 167,25 Kč Cena bez DPH: 49 725,00 Kč
103-153 - Mikrometr třmenový 400-425mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 400-425 mm 103-153Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
19 299,50 Kč Cena bez DPH: 15 950,00 Kč
Tagy: mikrometr





