Třmenový mikrometr 575-600 mm 103-160
Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vybaveny řehtačkou pro zajištění konstantní měřicí síly.
| Model: | OM-600 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 575–600mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 8 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 8 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 4525g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-160 - Mikrometr třmenový 575-600mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-160
- EAN: 4946368004228
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
30 492,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 25 200,00 Kč
Podobné výrobky
103-166 - Mikrometr třmenový 725-750mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 725–750 mm Mitutoyo 103-166Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 72..
40 353,50 Kč Cena bez DPH: 33 350,00 Kč
104-142A - Mikrometr třmenový 300-400mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-142AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
26 468,75 Kč Cena bez DPH: 21 875,00 Kč
293-586 - Mikrometr třmenový digitální MDC 400-425 mm
Digitální mikrometr 293-586DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 703,75 Kč Cena bez DPH: 25 375,00 Kč
340-523 - Digitální mikrometr 600-700 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-523DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
52 574,50 Kč Cena bez DPH: 43 450,00 Kč
Tagy: mikrometr





