Třmenový mikrometr 475-500 mm 103-156
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Model: | OM-500 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 475–500mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 7 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 7 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 3450g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-156 - Mikrometr třmenový 475-500mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-156
- EAN: 4946368004143
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
23 806,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 19 675,00 Kč
Podobné výrobky
103-143-10 - Mikrometr třmenový 150-175 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 150-175 mm 103-143-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
6 957,50 Kč Cena bez DPH: 5 750,00 Kč
123-109 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 200-225 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-109Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se ..
15 336,75 Kč Cena bez DPH: 12 675,00 Kč
123-107 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 150-175 mm na měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 150-175 mm 123-107Třmenové mikrometry s talířkovými..
13 824,25 Kč Cena bez DPH: 11 425,00 Kč
293-254-30 - Mikrometr třmenový digitální 200-225mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-254-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 353,00 Kč Cena bez DPH: 19 300,00 Kč
Tagy: mikrometr




