Třmenový mikrometr 450-475 mm 103-155
Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry se standardní řehtačkou pro zaručení opakovatelnosti.
| Model: | OM-475 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 450–475mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 3215g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-155 - Mikrometr třmenový 450-475mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-155
- EAN: 4946368004129
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 991,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 175,00 Kč
Podobné výrobky
103-176 - Mikrometr třmenový 975-1000mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 975–1000 mm Mitutoyo 103-176Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 9..
58 231,25 Kč Cena bez DPH: 48 125,00 Kč
145-190 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 125-150mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 125-150 mm 145-190Digimatic třmenové mikrometry s če..
18 482,75 Kč Cena bez DPH: 15 275,00 Kč
103-146-10 - Mikrometr třmenový 225-250mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 225-250 mm 103-146-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
9 165,75 Kč Cena bez DPH: 7 575,00 Kč
111-120 - Mikrometr třmenový 125-150mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-120Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
13 189,00 Kč Cena bez DPH: 10 900,00 Kč
Tagy: mikrometr




