Třmenový mikrometr 400-425 mm 103-153
Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry se standardní řehtačkou pro zaručení opakovatelnosti.
| Model: | OM-425 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 400–425mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 2715g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-153 - Mikrometr třmenový 400-425mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-153
- EAN: 4946368004082
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
19 299,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 950,00 Kč
Podobné výrobky
123-107 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 150-175 mm na měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 150-175 mm 123-107Třmenové mikrometry s talířkovými..
13 824,25 Kč Cena bez DPH: 11 425,00 Kč
293-250-30 - Mikrometr třmenový digitální 100-125 mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-250-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
21 749,75 Kč Cena bez DPH: 17 975,00 Kč
293-252-30 - Mikrometr třmenový digitální 150-175mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-252-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
22 959,75 Kč Cena bez DPH: 18 975,00 Kč
126-129 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 100-125 mm 126-129Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by m..
16 365,25 Kč Cena bez DPH: 13 525,00 Kč
Tagy: mikrometr




