Třmenový mikrometr 275-300 mm 103-148-10
Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry se standardní řehtačkou pro zaručení opakovatelnosti.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 275–300mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1565g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-148-10 - Mikrometr třmenový 275-300mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-148-10
- EAN: 4946368215044
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 315,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 525,00 Kč
Podobné výrobky
123-105 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 100-125 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 100-125 mm 123-105Třmenové mikrometry s talířkovými..
12 251,25 Kč Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
103-915-10 - Mikrometry třmenové, sada 150-300 mm
Sada 6 třmenových mikrometrů 150/300 mm 103-915-10Třmenové mikrometry jsou přesná a spolehlivá měřid..
45 496,00 Kč Cena bez DPH: 37 600,00 Kč
103-149 - Mikrometr třmenový 300-325mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 300-325 mm 103-149Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
14 520,00 Kč Cena bez DPH: 12 000,00 Kč
103-150 - Mikrometr třmenový 325-350mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 325-350 mm 103-150Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
15 730,00 Kč Cena bez DPH: 13 000,00 Kč
Tagy: mikrometr




