Třmenový mikrometr 200-225 mm 103-145-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 200–225mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1080g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-145-10 - Mikrometr třmenový 200-225mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-145-10
- EAN: 4946368215013
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 288,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
Podobné výrobky
103-169 - Mikrometr třmenový 800-825mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 800-825 mm 103-169Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
45 677,50 Kč Cena bez DPH: 37 750,00 Kč
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
104-140A - Mikrometr třmenový 100-200 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-140AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
18 603,75 Kč Cena bez DPH: 15 375,00 Kč
340-520 - Digitální mikrometr 300-400 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-520DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
41 835,75 Kč Cena bez DPH: 34 575,00 Kč
Tagy: mikrometr





