Třmenový mikrometr 175 - 200 mm 103-144-10
Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry se standardní řehtačkou pro zaručení opakovatelnosti.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 175–200mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 920g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-144-10 - Mikrometr třmenový 175-200 mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-144-10
- EAN: 4946368215006
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 592,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
Podobné výrobky
103-148-10 - Mikrometr třmenový 275-300mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 275-300 mm 103-148-10Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikromet..
10 315,25 Kč Cena bez DPH: 8 525,00 Kč
103-149 - Mikrometr třmenový 300-325mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 300-325 mm 103-149Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
14 520,00 Kč Cena bez DPH: 12 000,00 Kč
293-255-30 - Mikrometr třmenový digitální 225-250mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-255-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 746,25 Kč Cena bez DPH: 19 625,00 Kč
293-582 - Mikrometr třmenový digitální MDC 300-325 mm
Digital Micrometer 293-582DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
Tagy: mikrometr




