Třmenový mikrometr 150-175 mm 103-143-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 150–175mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 720g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-143-10 - Mikrometr třmenový 150-175 mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-143-10
- EAN: 4946368214993
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 957,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 750,00 Kč
Podobné výrobky
126-130 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 125-150 mm 126-130Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by m..
19 753,25 Kč Cena bez DPH: 16 325,00 Kč
145-191 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 150-175mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 150-175 mm 145-191Digimatic třmenové mikrometry s če..
19 329,75 Kč Cena bez DPH: 15 975,00 Kč
103-145-10 - Mikrometr třmenový 200-225mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 200-225 mm 103-145-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
8 288,50 Kč Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
103-144-10 - Mikrometr třmenový 175-200 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 175 - 200 mm 103-144-10Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrom..
7 592,75 Kč Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
Tagy: mikrometr




