Třmenový mikrometr 75-100 mm 103-140-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 375g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-140-10 - Mikrometr třmenový 75-100 mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-140-10
- EAN: 4946368214962
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 569,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 950,00 Kč
Podobné výrobky
104-139A - Mikrometr třmenový 0-100 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-139AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
14 641,00 Kč Cena bez DPH: 12 100,00 Kč
115-118 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-118Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
145-188 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 75-100mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 75-100 mm 145-188Digimatic třmenové mikrometry s čel..
12 190,75 Kč Cena bez DPH: 10 075,00 Kč
193-902 - mikrometr třmenový s čítačem,sada-4
Sada třmenových mikrometrů s čítačem 193-902Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následu..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
Tagy: mikrometr





