Třmenový mikrometr 50-75 mm 103-139-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Dělení stupnice: | 0,01mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 315g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-139-10 - Mikrometr třmenový 50-75 mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-139-10
- EAN: 4946368214955
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 327,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 750,00 Kč
Podobné výrobky
342-264-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-264-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
28 344,25 Kč Cena bez DPH: 23 425,00 Kč
114-123 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 45-65mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-123Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
24 260,50 Kč Cena bez DPH: 20 050,00 Kč
112-167 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-167Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
115-217 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 50-75 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-217Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
7 320,50 Kč Cena bez DPH: 6 050,00 Kč
Tagy: mikrometr





