Třmenový mikrometr 25-50 mm 103-138
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Dělení stupnice: | 0,01mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 215g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-138 - Mikrometr třmenový 25-50 mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-138
- EAN: 4946368103013
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 541,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 100,00 Kč
Podobné výrobky
112-202 - Mikrometr třmenový 25-50mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-202Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
147-302 - Mikrometr třmenový 25-50mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-302Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
10 224,50 Kč Cena bez DPH: 8 450,00 Kč
510-122 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 25-50 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-122Mitutoyo noniový, s rychlým odjížděním doteku, třemový mikr..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
343-251-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 25-50mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 25-50 mm 34..
29 705,50 Kč Cena bez DPH: 24 550,00 Kč
Tagy: mikrometr





