Třmenový mikrometr 1 - 2" 103-132
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření. Vyznačují se jemným dělením noniové stupnice na pouzdře.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 1–2" |
| Děl. stup.: | 0.0001" |
| Dělení stupnice: | 0.0001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0001" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0001" |
| Odchylka v délceV MPE: | 0,00008" |
| Rovnoběžnost: | 0.00008" |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (do 300 mm), ø8 mm (nad 300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 215g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 1")
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-2")
103-132 - Imikrometr třmenový 1-2 palce
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-132
- EAN: 4946368003566
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 752,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 275,00 Kč
Podobné výrobky
103-131 - Mikrometr třmenový 0-1 palce
Třmenový mikrometr 0 - 1" 103-131Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou st..
2 420,00 Kč Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
102-718 - 1-2inch mikrometr třmenový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 1 - 2" 102-718Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
103-135 - Mikrometr třmenový 0-1" s bubínkovou řehtačkou
Třmenový mikrometr s třecím bubínkem 0 - 1" 103-135Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmeno..
2 541,00 Kč Cena bez DPH: 2 100,00 Kč
102-717 - mikrometr třmenový 1 palcový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 1" 102-717Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
2 934,25 Kč Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
Tagy: mikrometr




