Sada třmenových mikrometrů (4ks) 102-911-40
Tyto třmenové mikrometry jsou přesná a spolehlivá měřidla, která nabízí následující výhody: Rozříznutý třmen (za pevným dotekem) pro meření na těžko přístupných místech. Provedení s řehtačkou zaručuje konstantní měřicí sílu.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Rovinnost: | 0.6 |
| Poznámka: | Řehtačka |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Obsah sady: | 102-301, 102-302, 102-303, 102-304, 3 nastavovací měrky |
| Hmot.: | 1200g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
102-911-40 - Sada mikrometrů 0-100 mm, 4ks, dělení 0,01 mm, + 3ks nástávné měrky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 102-911-40
- EAN: 4946368661896
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 614,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 425,00 Kč
Podobné výrobky
510-124 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 75-100 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-124Mitutoyo noniový, s rychlým odjížděním doteku, třemový mikr..
37 026,00 Kč Cena bez DPH: 30 600,00 Kč
112-168 - Mikrometr třmenový 75-100 mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-168Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
12 130,25 Kč Cena bez DPH: 10 025,00 Kč
114-124 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 65-85mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-124Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
30 461,75 Kč Cena bez DPH: 25 175,00 Kč
293-233-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-233-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné p..
16 032,50 Kč Cena bez DPH: 13 250,00 Kč
Tagy: mikrometr





