Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 1" 102-717
Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinovanou bubínkovou/standardní řehtačkou zaručující opakovatelnost měření. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Jemné dělení noniové stupnice na pouzdře.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 0–1" |
| Děl. stup.: | 0.0001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0001" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0001" |
| Odchylka v délceV MPE: | 0,00008" |
| Rovnoběžnost: | 0.00008" |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Including box
- key
- certificate of inspection
102-717 - mikrometr třmenový 1 palcový
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 102-717
- EAN: 4946368508566
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 934,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
Podobné výrobky
103-136 - Mikrometr třmenový 1-2 palce s bubínkovou řehtačkou
Třmenový mikrometr s třecím bubínkem 1" - 2" 103-136Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmen..
3 630,00 Kč Cena bez DPH: 3 000,00 Kč
323-350-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 0 - 1"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0 - 1" 323-350-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými ..
25 742,75 Kč Cena bez DPH: 21 275,00 Kč
323-352-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 2 - 3"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 2" - 3" 323-352-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
29 947,50 Kč Cena bez DPH: 24 750,00 Kč
112-225 - Mikrometr třmenový 0-1 inch
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-225Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





