Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 25 mm 102-707
Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinovanou bubínkovou/standardní řehtačkou zaručující opakovatelnost měření. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Jemné dělení noniové stupnice na pouzdře.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Including box
- key
- certificate of inspection
102-707 - Mikrometr s řehtačkovým bubínkem 0-25mm/0,001mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 102-707
- EAN: 4946368508542
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 934,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
Podobné výrobky
510-141 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-141Třmenové mikrometry s úchylkoměrem, které umožňují prováděn..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
395-271-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-271-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
13 400,75 Kč Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





