Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-304
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí. Výřez třmenu za doteky napomáhá měření v úzkých místech. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Poznámka: | Řehtačka |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 490g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
102-304 - Mikrometr třmenový 75-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 102-304
- EAN: 4946368385655
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 416,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 650,00 Kč
Podobné výrobky
323-253-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky, rozsah 75-100
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 75-100 mm 323-253-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkový..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
326-254-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm 326-254-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závi..
35 029,50 Kč Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
104-139A - Mikrometr třmenový 0-100 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-139AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
14 641,00 Kč Cena bez DPH: 12 100,00 Kč
326-354-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm/3-4" 326-354-30Digimatic třmenové mikrometry na měření..
35 029,50 Kč Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
Tagy: mikrometr




