Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-302
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí. Výřez třmenu za doteky napomáhá měření v úzkých místech. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 μm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Poznámka: | Řehtačka |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 270g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
102-302 - Mikrometr třmenový 25-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 102-302
- EAN: 4946368385631
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 934,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
Podobné výrobky
102-708 - Analogový mikrometr 25-50mm/0,001mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 25 - 50 mm 102-708Mitutoyo ne-digitální mikrometr s komb..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
293-245-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 25-50 mm, IP 65, s výstupem dat dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-245-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
10 587,50 Kč Cena bez DPH: 8 750,00 Kč
342-252-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
510-122 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 25-50 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-122Mitutoyo noniový, s rychlým odjížděním doteku, třemový mikr..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
Tagy: mikrometr





