Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-301
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí. Výřez třmenu za doteky napomáhá měření v úzkých místech. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Poznámka: | Řehtačka |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- kontrolní certifikát (rozsah měř. 0-50 mm)
102-301 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 102-301
- EAN: 4946368385624
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 238,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 1 850,00 Kč
Podobné výrobky
326-251-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 326-251-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
342-251-30 - mikrometr digitální 0-25 mm s měřícími hroty
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 171,50 Kč Cena bez DPH: 19 150,00 Kč
523-121 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-121A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
21 598,50 Kč Cena bez DPH: 17 850,00 Kč
117-101 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
Tagy: mikrometr





