Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 2" - 12" 141-215
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy v provedení s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: S výměnnými nástavci pro různé měřicí rozsahy do 1000 mm. Na každém výměnném nástavci je označen jeho měřicí rozsah. U modelů dodávaných s více než jedním výměnným nástavcem, lze dosáhnout celého měřicího rozsahu kombinací těchto nástavců. S rozšířeným držákem pro použití v hlubokých otvorech, obsažené v sadách do rozsahu měření 300 mm.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–12" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Rozsah nastavení hlavy: | 0.5"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 0,5" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,635 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 1 (0.5")mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 5 (2")mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-028 |
| Hmot.: | 275g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (5 pcs)
- extension collar
- micrometer head 141-028
141-215 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-12inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-215
- EAN: 4946368381015
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 513,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 300,00 Kč
Podobné výrobky
137-204 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 0-1000 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-204Provedení mikrometrick..
21 810,25 Kč Cena bez DPH: 18 025,00 Kč
139-175 - Mikrometrický odpich skládací 100-1300 mm
Skládací mikrometrický odpich 100–1300 mm Mitutoyo 139-175Série 139 – Skládací mikrometrický odpich ..
33 002,75 Kč Cena bez DPH: 27 275,00 Kč
141-004 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 1-1,25 inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-004Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analog..
4 598,00 Kč Cena bez DPH: 3 800,00 Kč
141-211 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-200mm
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 50-200 mm 141-211Přesné dvoudotekové mikrometri..
15 427,50 Kč Cena bez DPH: 12 750,00 Kč
Tagy: mikrometr




