Mikrometrický odpich 2" - 8" 141-208
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných nástavců. Pokrytí celého měřicího rozsahu je dosaženo kombinací vyměnitelných nástavců. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–8" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Rozsah nastavení hlavy: | 0.5"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 0,5" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,635 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 1 (0.5")mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 3 (2")mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-026 |
| Hmot.: | 125g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (3 pcs)
- extension collar
- micrometer head 141-026
141-208 - Mikrometrický odpich 2-8 inch se 3 nástavci
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-208
- EAN: 4946368380971
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 797,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Podobné výrobky
141-215 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-12inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 2" - 12" 141-215Přesné dvoudotekové mikrometric..
18 513,00 Kč Cena bez DPH: 15 300,00 Kč
139-173 - Mikrometrický odpich skládací 100-500mm
Skládací mikrometrický odpich 100–500 mm Mitutoyo 139-173Série 139 – Skládací mikrometrický odpich S..
22 990,00 Kč Cena bez DPH: 19 000,00 Kč
137-208 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-500 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-208Provedení m..
20 691,00 Kč Cena bez DPH: 17 100,00 Kč
141-011 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 200-225 mm
Mikrometrický odpich 141-011Palcové-Metrické:MetrickéDigitální/Analogové:AnalogovéRoz. měř.:200–225m..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
Tagy: mikrometr




