Mikrometrický odpich 50-300 mm 141-206
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných nástavců. Pokrytí celého měřicího rozsahu je dosaženo kombinací vyměnitelných nástavců. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–300mm |
| Rozsah indikace: | 13 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 1 (12 mm)mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 5 (100, 150, 200, 250, 300 mm)mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-025 |
| Hmot.: | 275g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (5 pcs)
- extension collar
- micrometer head 141-025
141-206 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-300mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-206
- EAN: 4946368380926
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
13 491,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 150,00 Kč
Podobné výrobky
141-102 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 1-2inch
Mikrometrický odpich 1" - 2" 141-102Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí ..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
137-205 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 50-1500 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-205Provedení mikrometrick..
28 556,00 Kč Cena bez DPH: 23 600,00 Kč
139-003 - Mikrometrický šroub pro 139-203 rozshah měření 100-110 mm
Náhradní mikrometrická tyč 100–110 mm pro 139-203 Mitutoyo 139-003Série 139 – Náhradní prodlužovací ..
4 416,50 Kč Cena bez DPH: 3 650,00 Kč
137-219 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovemi 2-40"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-219Provedení m..
25 863,75 Kč Cena bez DPH: 21 375,00 Kč
Tagy: mikrometr





