Mikrometrický odpich 50-200 mm 141-205
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných nástavců. Pokrytí celého měřicího rozsahu je dosaženo kombinací vyměnitelných nástavců. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–200mm |
| Rozsah indikace: | 13 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 1 (12 mm)mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 3 (100, 150, 200 mm)mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-025 |
| Hmot.: | 125g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (3 pcs)
- extension collar
- micrometer head 141-025
141-205 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-200mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-205
- EAN: 4946368380919
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 797,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Podobné výrobky
141-208 - Mikrometrický odpich 2-8 inch se 3 nástavci
Mikrometrický odpich 2" - 8" 141-208Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí ..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
137-218 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-20"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-218Provedení m..
20 691,00 Kč Cena bez DPH: 17 100,00 Kč
137-204 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 0-1000 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-204Provedení mikrometrick..
21 810,25 Kč Cena bez DPH: 18 025,00 Kč
141-104 - Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 1" - 2"
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 1" - 2" 141-104Přesné dvoudotekové mikrometrick..
8 016,25 Kč Cena bez DPH: 6 625,00 Kč
Tagy: mikrometr





