Mikrometrický odpich 4" - 40" 141-122
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných nástavců. Pokrytí celého měřicího rozsahu je dosaženo kombinací vyměnitelných nástavců. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 8–40" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Rozsah nastavení hlavy: | 1"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 1" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,635 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 2 (1" / 2")mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 8 (4")mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-010 |
| Hmot.: | 1940g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (8 pcs)
- extension collars (2 pcs.)
- micrometer head 141-010
141-122 - Mikrometrický odpich 4 - 40 inch s 8 nástavci
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-122
- EAN: 4946368019185
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
23 595,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 19 500,00 Kč
Podobné výrobky
137-214 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-60"
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-214Provedení mikrometrick..
21 810,25 Kč Cena bez DPH: 18 025,00 Kč
137-217 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-12"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-217Provedení m..
15 215,75 Kč Cena bez DPH: 12 575,00 Kč
141-205 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-200mm
Mikrometrický odpich 50-200 mm 141-205Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomoc..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
139-203 - Mikrometrický odpich skládací 40-300mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 40-300 mm 139-203Mikrometrické odpichy s výměnnými nástavci..
12 523,50 Kč Cena bez DPH: 10 350,00 Kč
Tagy: mikrometr




