Mikrometrický odpich 200-1000 mm 141-118
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných nástavců. Pokrytí celého měřicího rozsahu je dosaženo kombinací vyměnitelných nástavců. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 200–1 000mm |
| Rozsah indikace: | 25 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 2 (25/50 mm)mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 8 (300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000 mm)mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-009 |
| Hmot.: | 1940g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (8 pcs)
- extension collars (2 pcs.)
- micrometer head 141-009
141-118 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 200-1000mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-118
- EAN: 4946368019161
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
23 595,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 19 500,00 Kč
Podobné výrobky
141-206 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-300mm
Mikrometrický odpich 50-300 mm 141-206Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomoc..
13 491,50 Kč Cena bez DPH: 11 150,00 Kč
137-210 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-1500 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-210Provedení m..
32 851,50 Kč Cena bez DPH: 27 150,00 Kč
141-211 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-200mm
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 50-200 mm 141-211Přesné dvoudotekové mikrometri..
15 427,50 Kč Cena bez DPH: 12 750,00 Kč
139-001 - Mikrometrický šroub pro 139-17x rozshah měření 100-125 mm
Přesný mikrometrický odpich 139-001Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo..
7 592,75 Kč Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
Tagy: mikrometr




