Mikrometrický odpich 200-500 mm 141-117
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy v provedení s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: S výměnnými nástavci pro různé měřicí rozsahy do 1000 mm. Na každém výměnném nástavci je označen jeho měřicí rozsah. U modelů dodávaných s více než jedním výměnným nástavcem, lze dosáhnout celého měřicího rozsahu kombinací těchto nástavců. S rozšířeným držákem pro použití v hlubokých otvorech, obsažené v sadách do rozsahu měření 300 mm.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 200–500mm |
| Rozsah indikace: | 25 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 2 (25/50 mm)mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 3 (300, 400, 500 mm)mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-009 |
| Hmot.: | 520g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (3 pcs)
- extension collars (2 pcs.)
- micrometer head 141-009
141-117 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 200-500mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-117
- EAN: 4946368019154
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 669,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 950,00 Kč
Podobné výrobky
139-177 - Mikrometrický odpich skládací 100-2100mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 100-2100 mm 139-177Mikrometrické odpichy s výměnnými nástav..
42 955,00 Kč Cena bez DPH: 35 500,00 Kč
139-003 - Mikrometrický šroub pro 139-203 rozshah měření 100-110 mm
Náhradní mikrometrická tyč 100–110 mm pro 139-203 Mitutoyo 139-003Série 139 – Náhradní prodlužovací ..
4 416,50 Kč Cena bez DPH: 3 650,00 Kč
141-026 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 2-2,5 inch
Mikrometrický odpich 141-026Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v komb..
3 751,00 Kč Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
137-213 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-40"
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-213Provedení mikrometrick..
16 486,25 Kč Cena bez DPH: 13 625,00 Kč
Tagy: mikrometr





