Mikrometrický odpich 1" - 2" 141-102
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí vyměnitelných nástavců a jejich kombinací. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 1–2" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Rozsah nastavení hlavy: | 0.25"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 0,25" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,635 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 1 (0.25")mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 2 (0.5")mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-002 |
| Hmot.: | 60g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (2 pcs)
- extension collar
- micrometer head 141-002
141-102 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 1-2inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-102
- EAN: 4946368019055
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 655,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
Podobné výrobky
137-206 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-150 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-206Provedení m..
10 648,00 Kč Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
137-214 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-60"
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-214Provedení mikrometrick..
21 810,25 Kč Cena bez DPH: 18 025,00 Kč
141-026 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 2-2,5 inch
Mikrometrický odpich 141-026Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v komb..
3 751,00 Kč Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
137-218 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-20"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-218Provedení m..
20 691,00 Kč Cena bez DPH: 17 100,00 Kč
Tagy: mikrometr




