Mikrometrický odpich 25-50 mm 141-101
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí vyměnitelných nástavců a jejich kombinací. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Rozsah indikace: | 7 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 1 (6 mm)mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 2 (38, 50 mm)mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-001 |
| Hmot.: | 60g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (2 pcs)
- extension collar
- micrometer head 141-001
141-101 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-101
- EAN: 4946368019048
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 655,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
Podobné výrobky
141-205 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-200mm
Mikrometrický odpich 50-200 mm 141-205Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomoc..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
137-216 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-6"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-216Provedení m..
10 648,00 Kč Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
141-122 - Mikrometrický odpich 4 - 40 inch s 8 nástavci
Mikrometrický odpich 4" - 40" 141-122Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí..
23 595,00 Kč Cena bez DPH: 19 500,00 Kč
137-212 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-12"
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-212Provedení mikrometrick..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Tagy: mikrometr





