Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-028
Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v kombinaci s volitelnými vyměnitelnými nástavci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované a mají kontaktní měřicí plochy osazené tvrdokovem.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–2,5" |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 0.5"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 0,5" |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Poznámka: | - |
| Hmot.: | 125g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-028 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 2-2.5inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-028
- EAN: 4946368380995
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 144,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
Podobné výrobky
141-215 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-12inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 2" - 12" 141-215Přesné dvoudotekové mikrometric..
18 513,00 Kč Cena bez DPH: 15 300,00 Kč
139-003 - Mikrometrický šroub pro 139-203 rozshah měření 100-110 mm
Náhradní mikrometrická tyč 100–110 mm pro 139-203 Mitutoyo 139-003Série 139 – Náhradní prodlužovací ..
4 416,50 Kč Cena bez DPH: 3 650,00 Kč
141-009 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 200-225 mm
Mikrometrický odpich 141-009Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v komb..
5 293,75 Kč Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
137-218 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-20"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-218Provedení m..
20 691,00 Kč Cena bez DPH: 17 100,00 Kč
Tagy: mikrometr




