Mikrometrický odpich 141-026
Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v kombinaci s volitelnými vyměnitelnými nástavci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–2,5" |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 0.5"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 0,5" |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Poznámka: | - |
| Hmot.: | 275g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-026 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 2-2,5 inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-026
- EAN: 4946368380964
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 751,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
Podobné výrobky
137-210 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-1500 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-210Provedení m..
32 851,50 Kč Cena bez DPH: 27 150,00 Kč
139-173 - Mikrometrický odpich skládací 100-500mm
Skládací mikrometrický odpich 100–500 mm Mitutoyo 139-173Série 139 – Skládací mikrometrický odpich S..
22 990,00 Kč Cena bez DPH: 19 000,00 Kč
137-207 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-300mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-207Provedení m..
15 064,50 Kč Cena bez DPH: 12 450,00 Kč
137-205 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 50-1500 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-205Provedení mikrometrick..
28 556,00 Kč Cena bez DPH: 23 600,00 Kč
Tagy: mikrometr



