Mikrometrický odpich 141-010
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 8–9" |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 1"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 1" |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Poznámka: | - |
| Hmot.: | 220g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-010 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 8-9 inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-010
- EAN: 4946368019017
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 293,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
Podobné výrobky
139-173 - Mikrometrický odpich skládací 100-500mm
Skládací mikrometrický odpich 100–500 mm Mitutoyo 139-173Série 139 – Skládací mikrometrický odpich S..
22 990,00 Kč Cena bez DPH: 19 000,00 Kč
137-207 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-300mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-207Provedení m..
15 064,50 Kč Cena bez DPH: 12 450,00 Kč
140-158 - odpich mikrometrický skládací 1000-3000mm
Mikrometrický odpich pro velký měřicí rozsah 140-158Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsa..
117 007,00 Kč Cena bez DPH: 96 700,00 Kč
137-220 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-60"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-220Provedení m..
32 851,50 Kč Cena bez DPH: 27 150,00 Kč
Tagy: mikrometr





