Mikrometrický odpich 141-009
Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v kombinaci s volitelnými vyměnitelnými nástavci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 200–225mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 25mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Hmot.: | 220g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-009 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 200-225 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-009
- EAN: 4946368019000
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 293,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
Podobné výrobky
139-176 - Mikrometrický odpich skládací 100-1700 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 100-1700 mm 139-176Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývají..
38 659,50 Kč Cena bez DPH: 31 950,00 Kč
137-213 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-40"
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-213Provedení mikrometrick..
16 486,25 Kč Cena bez DPH: 13 625,00 Kč
141-004 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 1-1,25 inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-004Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analog..
4 598,00 Kč Cena bez DPH: 3 800,00 Kč
141-212 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-300mm
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 50-300 mm 141-212Přesné dvoudotekové mikrometri..
18 513,00 Kč Cena bez DPH: 15 300,00 Kč
Tagy: mikrometr




