Mikrometrický odpich 141-002
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 1–1,25" |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 0.25"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 0,25" |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Poznámka: | - |
| Hmot.: | 20g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-002 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 1-1,25 inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-002
- EAN: 4946368018935
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 420,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
Podobné výrobky
141-118 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 200-1000mm
Mikrometrický odpich 200-1000 mm 141-118Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pom..
23 595,00 Kč Cena bez DPH: 19 500,00 Kč
139-203 - Mikrometrický odpich skládací 40-300mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 40-300 mm 139-203Mikrometrické odpichy s výměnnými nástavci..
12 523,50 Kč Cena bez DPH: 10 350,00 Kč
141-102 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 1-2inch
Mikrometrický odpich 1" - 2" 141-102Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí ..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
141-026 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 2-2,5 inch
Mikrometrický odpich 141-026Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v komb..
3 751,00 Kč Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
Tagy: mikrometr





