Mikrometrický odpich pro velký měřicí rozsah 140-160
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných prodlužovacích nástavců, které mohou být použity samostatně nebo v kombinaci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 1 000–5 000mm |
| Rozsah indikace: | 50 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 6µm |
| Mezní chyba: | ±(7+počet nástavců+max. měřená délka/50)µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 21 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Prodlužovací nástavce: | 8 (50, 100 (2 ks) 200, 500, 1000 mm (3 ks)) |
| Hmot.: | 8260g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (8 pcs.)
- micrometer head
140-160 - odpich mikrometrický skládací 1000-5000 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 140-160
- EAN: 4946368018751
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
194 023,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 160 350,00 Kč
Podobné výrobky
141-206 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-300mm
Mikrometrický odpich 50-300 mm 141-206Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomoc..
13 491,50 Kč Cena bez DPH: 11 150,00 Kč
141-010 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 8-9 inch
Mikrometrický odpich 141-010Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analogové:AnalogovéRozsah měření:8–9"D..
5 293,75 Kč Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
141-208 - Mikrometrický odpich 2-8 inch se 3 nástavci
Mikrometrický odpich 2" - 8" 141-208Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí ..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
137-205 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 50-1500 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-205Provedení mikrometrick..
28 556,00 Kč Cena bez DPH: 23 600,00 Kč
Tagy: mikrometr





