Mikrometrický odpich pro velký měřicí rozsah 140-159
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných prodlužovacích nástavců, které mohou být použity samostatně nebo v kombinaci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 1 000–4 000mm |
| Rozsah indikace: | 50 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 6µm |
| Mezní chyba: | ±(7+počet nástavců+max. měřená délka/50)µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 21 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Prodlužovací nástavce: | 7 (50, 100 (2 ks), 200, 500, 1000 mm (2 ks)) |
| Hmot.: | 6700g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (7 pcs.)
- micrometer head
140-159 - odpich mikrometrický skládací 1000-4000 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 140-159
- EAN: 4946368018744
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
157 027,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 129 775,00 Kč
Podobné výrobky
141-214 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-8inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 2" - 8" 141-214Přesné dvoudotekové mikrometrick..
15 427,50 Kč Cena bez DPH: 12 750,00 Kč
139-204 - Mikrometrický odpich skládací 100-1000 mm
Skládací mikrometrický odpich 100–1000 mm Mitutoyo 139-204Série 139 – Skládací mikrometrický odpich ..
17 121,50 Kč Cena bez DPH: 14 150,00 Kč
141-206 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-300mm
Mikrometrický odpich 50-300 mm 141-206Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomoc..
13 491,50 Kč Cena bez DPH: 11 150,00 Kč
141-215 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-12inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 2" - 12" 141-215Přesné dvoudotekové mikrometric..
18 513,00 Kč Cena bez DPH: 15 300,00 Kč
Tagy: mikrometr



