Mikrometrický odpich pro velký měřicí rozsah 140-158
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných prodlužovacích nástavců, které mohou být použity samostatně nebo v kombinaci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 1 000–3 000mm |
| Rozsah indikace: | 50 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 6µm |
| Mezní chyba: | ±(7+počet nástavců+max. měřená délka/50)µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 21 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Prodlužovací nástavce: | 6 (50, 100 (2 ks), 200, 500, 1000 mm) |
| Hmot.: | 5200g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (6 pcs.)
- micrometer head
140-158 - odpich mikrometrický skládací 1000-3000mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 140-158
- EAN: 4946368018737
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
117 007,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 96 700,00 Kč
Podobné výrobky
141-010 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 8-9 inch
Mikrometrický odpich 141-010Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analogové:AnalogovéRozsah měření:8–9"D..
5 293,75 Kč Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
137-206 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-150 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-206Provedení m..
10 648,00 Kč Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
141-233 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-12inch
Mikrometrický odpich 2" - 8" 141-233Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí ..
13 642,75 Kč Cena bez DPH: 11 275,00 Kč
141-214 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-8inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 2" - 8" 141-214Přesné dvoudotekové mikrometrick..
15 427,50 Kč Cena bez DPH: 12 750,00 Kč
Tagy: mikrometr





