Sada analogových mikrometrických odpichů 100-2100 mm 139-177
Mikrometrické odpichy s výměnnými nástavci z trubek nabízí následující výhody: Výměnné nástavce v provedení z dutých trubek.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 100–2 100mm |
| Rozsah indikace: | 25 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mmø 13 mm (139-203, 139-204) |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 8 (25, 50, 100, 200, 400 mm (4 ks)) |
| Hmot.: | 1690g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (8 pcs.)
- micrometer head 139-001
139-177 - Mikrometrický odpich skládací 100-2100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 139-177
- EAN: 4946368018614
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
42 955,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 35 500,00 Kč
Podobné výrobky
141-215 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-12inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 2" - 12" 141-215Přesné dvoudotekové mikrometric..
18 513,00 Kč Cena bez DPH: 15 300,00 Kč
140-159 - odpich mikrometrický skládací 1000-4000 mm
Mikrometrický odpich pro velký měřicí rozsah 140-159Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsa..
157 027,75 Kč Cena bez DPH: 129 775,00 Kč
139-005 - Mikrometrický šroub pro 139-204 rozshah měření 100-125 mm
Náhradní mikrometrická tyč 100–125 mm pro 139-204 Mitutoyo 139-005Série 139 – Náhradní prodlužovací ..
4 598,00 Kč Cena bez DPH: 3 800,00 Kč
137-212 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-12"
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-212Provedení mikrometrick..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Tagy: mikrometr





