Sada analogových mikrometrických odpichů 100-1700 mm 139-176
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných prodlužovacích nástavců, které mohou být použity samostatně nebo v kombinaci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 100–1 700mm |
| Rozsah indikace: | 25 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mmø 13 mm (139-203, 139-204) |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 7 (25, 50, 100, 200, 400 mm (3 ks)) |
| Hmot.: | 1390g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (7 pcs.)
- micrometer head 139-001
139-176 - Mikrometrický odpich skládací 100-1700 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 139-176
- EAN: 4946368018607
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
38 659,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 31 950,00 Kč
Podobné výrobky
141-212 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-300mm
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 50-300 mm 141-212Přesné dvoudotekové mikrometri..
18 513,00 Kč Cena bez DPH: 15 300,00 Kč
141-010 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 8-9 inch
Mikrometrický odpich 141-010Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analogové:AnalogovéRozsah měření:8–9"D..
5 293,75 Kč Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
137-210 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-1500 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-210Provedení m..
32 851,50 Kč Cena bez DPH: 27 150,00 Kč
141-004 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 1-1,25 inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-004Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analog..
4 598,00 Kč Cena bez DPH: 3 800,00 Kč
Tagy: mikrometr




