Sada analogových mikrometrických odpichů 100-900 mm 139-174
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných prodlužovacích nástavců, které mohou být použity samostatně nebo v kombinaci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 100–900mm |
| Rozsah indikace: | 25 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mmø 13 mm (139-203, 139-204) |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 5 (25, 50, 100, 200, 400 mm) |
| Hmot.: | 790g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (5 pcs.)
- micrometer head 139-001
139-174 - Mikrometrický odpich skládací 100-900mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 139-174
- EAN: 4946368018584
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
27 497,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 725,00 Kč
Podobné výrobky
139-204 - Mikrometrický odpich skládací 100-1000 mm
Skládací mikrometrický odpich 100–1000 mm Mitutoyo 139-204Série 139 – Skládací mikrometrický odpich ..
17 121,50 Kč Cena bez DPH: 14 150,00 Kč
141-010 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 8-9 inch
Mikrometrický odpich 141-010Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analogové:AnalogovéRozsah měření:8–9"D..
5 293,75 Kč Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
139-175 - Mikrometrický odpich skládací 100-1300 mm
Skládací mikrometrický odpich 100–1300 mm Mitutoyo 139-175Série 139 – Skládací mikrometrický odpich ..
33 002,75 Kč Cena bez DPH: 27 275,00 Kč
137-217 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-12"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-217Provedení m..
15 215,75 Kč Cena bez DPH: 12 575,00 Kč
Tagy: mikrometr




