Přesný mikrometrický odpich 139-001
Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v kombinaci s volitelnými vyměnitelnými prodlužovacími nástavci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Rozsah indikace: | 25 mm10 mm(139-203), 25 mm (139-204) |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mmø 13 mm (139-203, 139-204) |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Prodlužovací nástavce: | 25 mm, 50 mm, 100 mm, 200 mm |
| Hmot.: | 490g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- mikrometrické hlavice
139-001 - Mikrometrický šroub pro 139-17x rozshah měření 100-125 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 139-001
- EAN: 4946368018515
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 592,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
Podobné výrobky
141-002 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 1-1,25 inch
Mikrometrický odpich 141-002Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analogové:AnalogovéRozsah měření:1–1,2..
2 420,00 Kč Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
141-026 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 2-2,5 inch
Mikrometrický odpich 141-026Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v komb..
3 751,00 Kč Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
139-003 - Mikrometrický šroub pro 139-203 rozshah měření 100-110 mm
Náhradní mikrometrická tyč 100–110 mm pro 139-203 Mitutoyo 139-003Série 139 – Náhradní prodlužovací ..
4 416,50 Kč Cena bez DPH: 3 650,00 Kč
141-028 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 2-2.5inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-028Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pr..
4 144,25 Kč Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
Tagy: mikrometr





